Boya İşleri

Evinizi hangi tür bakım için olursa olsun, başka birisine teslim etmek zor bir iştir. Evinizi teslim ettiğiniz firma güvenilir mi? İsteklerinize yeterli karşılığı verebilecek mi? Sorunlarıma kesin çözüm bulabilecek mi? Evimi baştan yaratabilecek mi? Peki ya ofisiniz ya da iş yeriniz? Atalarımızın da söylediği gibi; “aslan yattığı yerden belli olur” ofisiniz için dekorasyon işlemlerine karar verdiğinizde, sadece iş yeriniz için değil, kendiniz için de yeni bir kartvizit çıkartmış olursunuz. İşte biz, Orkide boya yapı dekorasyon olarak, bütün bu sorularınıza, kendimize olan güvenimizle, deneyimimizle ve referanslarımızla, gönül rahatlığıyla evet diyoruz.
Dekorasyon ciddiyet ister, estetik bakış açısı ister, deneyim ister. Orkide Boya yapi dekorasyon firmamız, dekorasyon alanında sahip olduğu yılların deneyimiyle, evlerinizi baştan aşağıya yeniden yaratmak konusunda en büyük yardımcınız olma iddiasındadır. Hizmet yelpazemizde sınır, sadece hayal gücünüzdür. Her türlü dekorasyon, tadilat, ısı yalıtımı, iç ve dış cephe boyama, alçı dekorasyon ve bütün alçı işlemleriniz, bizim deneyimimize ve estetik anlayışımıza, sizin ise güveninize endekslidir. Bizimle, yaşam alanınıza sanat katın. Uzun bir süredirKayseride hizmet veren boya badana ustası tüm boya işlerinizde büyük bir titizlikle gerçekleştirmiştir.
Kayseri de dekorasyon hizmeti veren firmamız bu alanda ilklere imza atmıştır. tüm boya işlerinizi gerçekleştiren ekibimiz sizlere en uygun fiyat anlayışıyla ev,ofis,mağaza,bina,fabrika gibi alanlarınızın boyasını yapmaktayız. ev boyamada kampanya yapan ustalarımız 1 günde evinizi boyamaktadır. ücretsiz keşif hizmeti ile Kayserinin  hangi ilçesinde olursanız olun aracımızla adresinize kadar gelmekteyiz. Kayseri de  hizmet veren en iyi ev dekorasyon firması konumundayız tüm boya işlerinizde bir telefonla yaptırabileceğiniz sitemiz 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Kayseri dekorasyon boş veya dolu dairelerinizde eşyalı evlerinide eşyaları güzelce orataya toplayıp örtmekteyiz ve ondan sonra boya işlemine başlarız. ve eşyalarınız hiç bir şekilde zarar görmemesi bizim garantimiz altındadır. boya badana konusunda bilgi birikime sahip olan ustalarımız her an sizlerin işlerini yapmaktan memnuniyet duymaktayız. tüm boya işlerinizi a dan z ye yapan firmamız bugüne kadar aldığınız en iyi hizmetleri sizlere sunmaktayız. boya dekorasyon kaliteli işleri bizlerden temin edebilirsiniz sadece boya alanında değil verdiğimiz başlıca işler şu şekildedir.
✓BOYA BADANA ✓ALÇI SIVA ✓ASMA TAVAN ✓BÖLME DUVAR ✓PARKE&FAYANS ✓Duvar Kağıdı ✓İç Dış Montoloma ✓Kırım Döküm ✓Komple İç Tadilat
%100 kaliteli sağlık açısından sorun teşkil etmeyen boyarlar evlerinizi renklendirmekteyiz. boya sonrası eviniz yeni bir hale kavuşacaktır sizede ferahlamış olan evinizde oturmanın keyfini yaşıyabilirsiniz. boya badana işini yapan ustalarımızın hepsi eğitimli serfitikalı ustalardan evlerinizi en iyi şekilde boya badanasını yapıp sizlere teslim etmekteyiz. boya dekorasyon konusunda aklınıza takılan bir soru olduğunda çekinmeden bize sorabileceksiniz. Boya alanında yılların tecrübesiyle  Kayseri Orkide Yapı ya telefon ederek ulaşabilirsiniz