HAKKIMIZDA

ORKİDE YAPI MANTOLAMA İZOLASYON VE TİCARET LTD.ŞTİ. uzun yıllardır  yalıtım sektörü içerisinde olan ve bünyesinde işinin uzmanı mühendis ve teknik elemanlar bulunduran ORKİDE Yapı kısa zamanda yalıtım sektörünün önde gelen firmaları arasına girmeyi başarmıştır.Bu başarısını, ilkeli çalışmasına, tecrübeli ve usta kadrosuna, mühendislik hizmetlerine, firma prensiplerinden tavizsiz tutumuna, karşılıklı güven ve diyaloga borçludur. Dış cephede Isı, su yalıtım malzemeleriyle uygulama ağırlıklı hizmet veren firmamız, kaliteli malzeme ile birlikte doğru uygulanmayı kendisine ilke edinmiştir.

Enerji tasarrufunun özellikle ısı yalıtımı ile başlayacağını ve bina dışında alınacak ilave tedbirler (mantolama) ile artabileceğini, böylelikle uzun vadede hem kendi hem de ülke ekonomisine katkıda bulunacağımızı yinelemek istiyoruz.

 

Güven ilkesinden yola çıkan ve kısa zamanda hızla yol kateden firmamız öncelikli müşteri memnuniyetini göz önüne almaktadır. Gerek proje bazlı satışlarımızdaki şantiye şefleriyle olan ilişkilerimizde gerekse ustalara verdiğimiz eğitimlerde tüm teknik desteği sağlamakla mükellef olduğumuzun her zaman bilinceyiz.

Yapılarda taşıyıcı sistem imalatlarının tamamlanmasının ardından geriye kalan ince yapı işlerinde de hizmet vermekteyiz. ( Isı Yalıtımı, Alçı Sıva, Kara Sıva, Duvar, Şap, Seramik, Boya, Faturalı Kalıp demir  uygulamaları ) İşinde uzman ekiplerden kurulu şirketimiz,  üstlendiği tüm projelerde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini temel alan bir anlayışa sahiptir.